niedziela, 10 kwietnia 2022

"Two dirty souls" - Anna Langner

"Do każdego przebrania można się przyzwyczaić. Tylko dusza zawsze pozostaje niepokorna.Jax i Skipper umiejętnie grają swoje role. On, syn bardzo wpływowego i bogatego człowieka, sprawia wrażenie rozpuszczonego i nazbyt pewnego siebie. Śmiało sięga po to, czego pragnie, i nie zawaha się przed niczym, by osiągnąć swoje cele. Tak widzi go otoczenie. Ale jaki naprawdę jest Jax, kiedy nikt nie patrzy?


Ona, rudowłosa chłopczyca w za dużych roboczych ubraniach, nawykła do grzebania w silnikach i trzymania się z daleka od niepotrzebnych romansów. Filigranowa Skipper Navarrez ma prawdziwy talent do mechaniki samochodowej. Może nie jest klasyczną pięknością, ale za to gra pierwsze skrzypce w warsztacie ojca. Czy naprawdę jest tak harda i nieprzystępna? A może skrywa głęboko zupełnie inną wersję siebie?


Ojciec Jaxa od dawna planuje wykupić warsztat upartego Hektora Navarreza. Kiedy tej misji podejmuje się jego przystojny syn, wiadomo, że spróbuje osiądgnąć cel poprzez którąś z czterech sióstr Navarrez. Problem w tym, że najmłodsza z nich, Skipper, od początku traktuje Jaxa wrogo i wcale nie zamierza odpuścić."

Konflikty interesów, pragnienie powiększenia majątku, pozbycia się konkurencji to tematy, które bardzo często pojawiają się w świecie biznesu. Tak też dzieje się w bestsellerze "Two dirty souls", gdzie młody chłopak Jax planuje wykupić dla ojca warsztat samochodowy konkurencji. Pragnie wykorzystać w tym celu urok osobisty oraz córki Navarreza - właściciela warsztatu. Czy jego plan się powiedzie?

Anna Langner to jedna z moich ulubionych autorek. Swoje powieści tworzy z pasją, w każdą z nich wkładając całe serce. Jej historie są pełne akcji, z intrygującą, wyróżniającą się wśród innych fabułą. Tym razem zabiera nas do świata Jaxa, chłopaka pewnego siebie, łaknącego atencji. Mężczyzna pragnie osiągnąć wyznaczony cel, nie licząc się z uczuciami innych. Nie spodziewa się jednak, że na swojej drodze spotka pewną buntowniczkę, która nie ulegnie jego urokowi, a wręcz będzie go odpychała. Ciekawe postacie, mocne charaktery i liczna wymiana emocji to coś, co charakteryzuje tę książkę. Momentami przypomina prawdziwy rollercoaster, lecz taki, którym jeździłoby się bez końca. 

Osobiście "Two dirty souls" bardzo przypadło mi do gustu. Po powieść sięgnęłam w ciemno, kierując się samym nazwiskiem autorki. Na szczęście i tym razem się nie rozczarowałam. Sama historia jest wciągająca, przyjemna w odbiorze. Poruszane są liczne tematy, wraz z biegiem powieści na jaw wychodzą rodzinne problemy, a wątków pobocznych pojawia się sporo. Mimo to, książka utrzymana została w swobodnym stylu, a poruszane kwestie nie przysłaniają wątku głównego. Moja ocena to 8,5/10. "Two dirty souls" znajdziecie na Taniaksiazka.pl.

#Carolina

7 komentarzy:

 1. Ciekawa recenzja :-) . Od czasu do czasu Karolino sięgam po takie opowieści, ciekawie nakreśliłaś tę książkę :-) . Pozdrawiam serdecznie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że ta książka mogłaby mnie wciągnąć. Lubię takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję się zainteresowana tą książką. Chętnie poszukam tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym przeczytała. Nie czytałam jeszcze ksiażęk tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorki jeszcze nie znam, ale chętnie zapoznam się z twórczością np. od tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcią przeczytam. Zaciekawiła mnie twoja recenzja

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi ciekawie. Lubię takie historie.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)