czwartek, 25 marca 2021

Ciekawostki - certyfikat AWS

 Korzystanie z tzw. chmury przeszło do porządku dziennego. Wielu z nas umieszcza tam swoje pliki, zdjęcia, aby mieć kopię zapasową i dostęp z innych urządzeń. W ostatnich latach coraz bardziej zyskuje ona na popularności. Wyróżniamy chmurę prywatną oraz chmurę publiczną. Dziś skupimy się na tej drugiej. Jesteście ciekawi czym jest?

Chmura publiczna, to zbiór plików, który jest dostępny dla każdego odbiorcy. Może to być np. Google drive. W standardowych warunkach taka chmura jest niedrogim, często darmowym rozwiązaniem. Wraz z postępem technologii, rośnie na nią zapotrzebowanie. W tym celu firmy i przedsiębiorstwa poszukują osób, z odpowiednimi kwalifikacjami na poszczególne stanowiska, związane właśnie z chmurą publiczną. 

W tym celu firma Spotoclub uruchomiła możliwość certyfikowanych egzaminów. Udział w nich, oraz zdobycie certyfikatu pozwoli na zdobycie lepszej pracy, aplikowanie na wyższe stanowiska. Ponadto, będzie to niejako potwierdzenie naszej wiedzy oraz zdobytych doświadczeń. -> Spoto cciedump

Zapoznając się i decydując na wykupienie usługi ze strony, otrzymujecie m.in. gwarancję zdania, bezpłatne aktualizacje, 100% pokrycia prawdziwych egzaminów, wsparcie technologiczne, czy też gwarancję zwrotu pieniędzy. Na stronie macie także przedstawione informacje, jak należy się do tego przygotować, o czym należy wiedzieć. Jak sami twórcy wspominają "praktyka czyni sukces", stąd też należy podejść do tego tematu poważnie. Warto również wspomnieć, że istnieją różne rodzaje certyfikatu AWS, także przed wykupieniem, należy zorientować się w poszczególnych kryteriach. 

Pomocny może okazać się artykuł, który znalazłam na stronie. Jest to "7 steps to Ace the AWS Certified Solutions Architect Exam". Podane w tytule 7 kroków, pokazuje, jak przystąpić do egzaminu z certyfikatu aws. Wszelkiego rodzaju porady, czy też szczegółowe informacje odnośnie samego egzaminu, chmury oraz certyfikatu możecie znaleźć pod linkiem: aws networking certification. Przejrzenie dokładne strony, z pewnością pomoże Wam odpowiednio się przygotować i zdać na zadowalającym poziomie egzamin. 

Słyszeliście kiedyś o takich możliwościach? Wiedzieliście, czym jest chmura publiczna? A może myśleliście nad zdaniem takiego, lub podobnego egzaminu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach, chętnie poczytam! 

#Carolina

4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy post Karolino. Ja cały czas czegoś nowego się uczę - i pierwszy raz czytam o takim certyfikacie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z chmury oczywiście korzystam, ale nie wiedziałam, że jest taki certyfikat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Now download latest Amazon Web Services CLF-C01 braindumps from Realbraindumps. Our CLF-C01 braindumps are verified by IT experts. All our CLF-C01 dumps printable in pdf and exam engine formats and vce also offered. Here you can find a free PDF demo you can check before purchasing the dumps. Contact our customer support officer for live chat. For more info visit:

  https://www.realbraindumps.com/CLF-C01-braindumps.html

  OdpowiedzUsuń
 4. You can pass the Amazon Exam with Updated PDF Questions & Answers. Prepare4Test provides Real, Latest and Valid Amazon PDF Dumps, prepared by Amazon experts. If you have keen to obtain good grade in the Amazon exam, start your preparation via Amazon dumps by Prepare4Test.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)