sobota, 14 grudnia 2019

"Lex.Zastępca trenera podrywu" - Rachel Van Dyken

"Druga zasada skrzydłowego: nigdy nie okazuj komuś, jak bardzo go pragniesz.
Lex nienawidzi Gabi. Gabi nienawidzi Leksa. Ale spoko, przynajmniej odwzajemniają swoją nienawiść, prawda? Chłopakowi zależy wyłącznie na przetrwaniu kilku tygodni, podczas których będzie uczył nową pracownicę tajników działania spółki Skrzydłowych, po czym ją spławi. Kiedy jednak zaczynają razem pracować, ich sprzeczki i napięcie seksualne wykraczają poza wszelką skalę, dlatego Lex nie jest już pewien, czy woli udusić Gabi, czy może oprzeć ją o najbliższy stół i się z nią zabawić.

Gabi skrywa tajemnicę nie tylko przed swoim wrogiem, ale też przed najlepszym przyjacielem. Granica się zaciera, gdy zamiast złoczyńcy, za jakiego zawsze go miała, dostrzega w Leksie kogoś więcej. Nie podoba jej się to, że ten facet ją pociąga – przecież żaden student informatyki nie powinien mieć tak seksownego ciała ani tak dobrze wyglądać w okularach. „Lex Luthor” jest jednak kobieciarzem. Jest niebezpieczny. Gabi powinna trzymać się od niego z daleka.
Choć przecież zawsze pragnęła dreszczyku emocji." ~lubimyczytac.pl

Drugi tom serii "Skrzydłowi" opowiada o relacjach zastępcy trenera podrywu, Lexie i Gabi, najlepszej przyjaciółki Iana. Para ta od początku pała do siebie nienawiścią. Nie ma dnia, aby się ze sobą nie kłócili.
Są jak ogień i woda, nie tolerują się wzajemnie. Lecz jak już niejednokrotnie się przekonywaliśmy, od nienawiści krótka droga do miłości. Jak to będzie w przypadku tej dwójki?

Rachel Van Dyken zaskoczyła czytelników wyszukaną fabułą. Głównych bohaterów, założycieli firmy "Skrzydłowi" stworzyła jako typowym macho, którzy nie szukali zobowiązań, korzystali z życia. 
W poprzednim tomie spotkaliśmy się z historią Iana, rodzącymi się uczuciami do uczennicy, Blake. 
Tym razem skupiamy się na drugim założycielu, Lexie i jego uczuciach do Gabi, kobiety, z którą nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Dziewczyna ma problemy finansowe, więc zaczyna pracować w "Skrzydłowych". Jak wspólna praca wpłynie na ich relację?

"Lex. Zastępca trenera podrywu" to książka, która zachwyca. Poznając głównych bohaterów oraz ich przeszłość, nie sposób przejść obojętnie. Pojawiają się liczne wątki poboczne, wspomnienia z przeszłości. Nie brakuje chwil pełnych emocji, śmiechu i szybszego bicia serca. W trakcie czytania dostrzegamy również drugą stronę bohaterów, ich ukryte pragnienia. Pojawia się również przemiana Lexa, z aroganckiego dupka na kochanego chłopaka. Lecz czy można porzucić całkowicie życie Alvaro? Przekonajcie się sami i sięgnijcie po serię "Skrzydłowych". Gwarantuję przyjemnie spędzony czas, pełen ekscytujących chwil.
#Carolina

3 komentarze:

 1. Jestem chętna przeczytać obie części :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie spotkałam się wcześniej z tymi pozycjami, zaciekawiłaś mnie nimi :)
  Życzę Ci zdrowych, radosnych, pełnych miłości, szczęścia i spokoju Świąt ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny super tytuł, będę tu częściej zaglądać, polecam.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)