wtorek, 3 września 2019

[PRZEDPREMIEROWO] "Nieczyste więzy" - K.N.Haner

"Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa. Jest zbyt krucha, bezradna, inna niż wszyscy. Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobnie jak doktor Douglas, świetny i szanowany terapeuta, głęboko skrywający własne mroczne sekrety. Tylko on doskonale rozumie, czym jest walka z własnymi demonami.

W jego szarozielonych oczach Claire odnajduje ten sam ogień, który spala ją samą. Oboje podejmują mroczną grę, w której obezwładniająca namiętność i bezwzględna manipulacja prowadzą na samo dno piekła. Doktor kontroluje każdy ruch dziewczyny. A może tylko mu się wydaje, bo wciąż nie wiadomo, kto rozdaje karty w tym niedozwolonym układzie…" ~lubimyczytac.pl

Miłość niejedno ma imię...  Claire nigdy nie zaznała tego uczucia. Osierocona przez rodziców była wychowywana przez dziadków. Druzgocące informacje na temat jej narodzin doprowadziły do problemów psychicznych. Zmuszona przez rodzinę do korzystania z usług psychiatry, trafia do doktora Douglasa.
Claire jest postacią z przejściami, pełną strachu, trzymająca się na uboczu. Całe jej życie składa się z powracających wspomnień i koszmarów.
Dr Douglas to osoba, która wychodzi poza schemat. Początkowo terapeuta, z czasem zmienia się w kochanka. Mimo iż ma żonę, uważa, że Claire jest jego własnością. Stara się ją kontrolować, nie kryjąc przy tym agresji. Do czego doprowadzi obsesja na punkcie miłości?

"Nieczyste więzy" to historia, która w głównej mierze opiera się na seksie. Nie ma tematów tabu, pojawia się ogromna dawka BDSM. To, co dla niektórych może być niesmaczne, odgrywa najistotniejszą rolę. Jest to powieść dla tych, którzy nie wstydzą się, a seks w każdej postaci nie przyprawia ich o mdłości.
K. N. Haner niejednokrotnie zaskakiwała czytelników swoimi powieściami. Tym razem swoich sił spróbowała w thrillerze. Według mnie, z zadania wywiązała się z nawiązką. Autorka stworzyła powieść, która łączy w sobie dwa gatunki, thriller i erotyk. Pojawia się psychologiczna gra, wobec której czytelnik traci grunt pod nogami. Nie spodziewa się tego, co wydarzy się już za moment. Emocje osiągają najwyższy poziom, ostatecznie pozostawiając czytelnika w niedowierzaniu. Postacie występujące w utworze mają silny charakter, niejednokrotnie zaskakują nas swoim postępowaniem. Nie brakuje również klimatu tajemniczości, nagłych zwrotów akcji. Fabuła jest niestandardowa, dreszczyk emocji towarzyszy już od pierwszej strony. Książkę oceniam na 8,5/10.

5 komentarzy:

 1. Z chęcią przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku myślałam, że pewnie kolejna książka, która przypomina Greya. Lecz jeśli jest wątek thillera to być może dam jej szanse :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Just an amazing post.
  XoXo

  You are welcome to visit my websites:
  DailyProductz.Com
  DhakaCoaching.Com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa jak potoczy się historia głównych bohaterów :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. książek nigdy nie za wiele.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)