środa, 7 listopada 2018

"Poniżenie" - Stylo Fantome

Tatum O'Shea to ładna, inteligentna, niezamożna 18-latka. Robi wszystko wedle uznania rodziców, jest tzw. "grzeczną dziewczynką". Aż do pewnego momentu... Gdy odwiedza mieszkanie siostry - Ellie, spotyka tam Jamesona Kane'a, jej chłopaka. Jameson to przystojny, pociągający mężczyzna. Mężczyzna, w którym zauroczyła się Tatum. Z uwagi na pewną sytuację, Ellie spóźnia się do domu. W tym czasie 18-latka rozmawia z Jamesonem, coraz bardziej przyciągając jego uwagę. Wkrótce, niekontrolowanie para unosi się fali namiętności. Gdy wraca Ellie i mija Tatum w drzwiach, nic nie podejrzewa. Do momentu, gdy w sypialni znajduje stringi siostry. Ten incydent rozłamuje rodzinę. Jak odnajdzie się w tej sytuacji Tatum?

Siedem lat po owym incydencie Tatum przez przypadek spotyka Jamesona. Po kilku latach mężczyzna nadal ją intryguje, powodując szybsze bicie serca. Para rozpoczyna między sobą pewną grę, gdzie on jest jak Demon - wulgarny i brutalny, ona niczym Diablica - wyrachowana i równie brutalna.  Czy "Demon" to tylko pseudonim, czy prawdziwe oblicze Jamesona? Czy Tatum odnajdzie się w jego świecie?

Na wstępie muszę zaznaczyć, że "Poniżenie" to pierwszy tom trylogii. Poznajemy tutaj bohaterów, ich upodobania i zwyczaje. Tatum i Jameson to para, u której nie brakuje czułości. Para "przyjaciół" bez zobowiązań. Lecz czy można żyć z drugim człowiekiem i nie pragnąć nic więcej oprócz seksu?
Powieść autorstwa Stylo Fantome to zdecydowany erotyk. Ponad 2/3 książki zajmują tutaj opisy seksu. Brutalnego, z różnymi upodobaniami. Początkowo zagłębiając się w lekturę, miałam dość tego typu treści. W końcu ile można? Ostatecznie jednak przebrnęłam przez nie, coraz bardziej wyciągając się w książkę. Akcja powieści toczy się jednak bardzo powoli, dopiero ok 30 stron przed końcem nabiera tempa. Do tego stopnia, że staje się nie tylko wciągająca, lecz coraz bardziej interesująca. Mimo, iż rzadko sięgam do erotyków, ta pozycja bardzo mnie zaintrygowała. Jestem ciekawa jak potoczą się dalej losy bohaterów i z pewnością sięgnę po kolejne tomy trylogii. 
Autor: Stylo Fantome
Wydawnictwo: NieZwykłe
Ocena: 8,5/10

6 komentarzy:

 1. Ta książka już przewinęła mi się w blogosferze, ale z racji tego, że jakoś nie polubiłam się z erotykami to raczej po nią nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię erotyki :) przeczytam na pewno! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam ten gatunek i zainteresowałaś mnie rezenzją. Jeśli tylko będę miała okazję to na pewno przeczytam. Lidia Paschke

  OdpowiedzUsuń
 4. Super recenzja, uwielbiam taką tematykę więc na pewno ją przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe czy wystarczy mi czasu żeby przeczytać te wszystkie polecenia.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)