wtorek, 20 września 2022

"Tancerz" - Nana Bekher

"Obserwatorowi z zewnątrz może się wydawać, że Eliana ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Ta piękna młoda Hiszpanka mieszka w willi, jest mamą kilkuletniego synka i żoną przystojnego biznesmena. Nawet jej najbliżsi nie wiedzą, że małżeństwo od dawna przeżywa kryzys spowodowany zdradą męża Eliany, Agustina. Kobieta robi wszystko, by dla dobra rodziny przebaczyć małżonkowi, że złamał jej serce. Nie może jednak pozbyć się wrażenia, że jego prośby o wybaczenie to puste słowa, z którymi nie wiążą się prawdziwe uczucia i czyny.

Filip ma w życiu ma tylko jeden cel – założenie własnego studia tańca. Ponieważ nie może liczyć na pomoc rodziny, całkowicie oddaje się pracy. Mężczyzna wyjeżdża do Hiszpanii, gdzie zostaje zatrudniony w hotelowym studiu tańca. Odkłada pieniądze na swoje marzenie i jednocześnie próbuje trzymać się z daleka od uczuciowych komplikacji, dlatego też unika poważnych związków.

Kiedy Eliana wykupuje dla siebie i Agustina indywidualne lekcje salsy, ma nadzieje, że to zmysłowe zajęcie na nowo rozpali ogień w ich związku. Kobieta nie spodziewa się, że kurs tańca zasieje w niej jeszcze większe wątpliwości. Już od pierwszej lekcji odkrywa bowiem, że jej serce bije szybciej nie w objęciach męża, a przystojnego instruktora…"

Raz zawiedzione zaufanie nigdy nie będzie już takie samo. Przekonuje się o tym Eliana, główna bohaterka powieści "Tancerz" Nany Bekher. Kobieta po zdradzie męża próbuje odbudować relację, odzyskać całkowite zaufanie. Jest to dość ciężkie zadanie, a wiecznie zapracowany i nieobecny mąż nie ułatwia go. W tym celu zafascynowana występem tanecznym decyduje się spróbować lekcji tańca z mężem, u nowo poznanego Filipa. Nie spodziewa się jednak, że jej serce zabije szybciej do instruktora. Jak potoczy się ta historia? Czy kobieta naprawi swoje małżeństwo?

"Tancerz" to kolejny bestseller z kultowej serii Faceci do wynajęcia. Tym razem mamy do czynienia ze świetnym tancerzem, Filipem. Mężczyzna wyjechał do Hiszpanii w celach zarobkowych, aby odłożyć na spełnienie swojego marzenia o własnym studiu tanecznym. Niestety plany trochę się pokrzyżowały, więc musiał znaleźć drugą dorywczą pracę. W międzyczasie występuje na wieczorze panieńskim, gdzie poznaje Elianę, której następnie udziela lekcji tańca. Nie mogłoby być jednak za prosto, o czym przekonuje się z biegiem czasu...

Nana Bekher zabiera czytelnika w podróż do Hiszpanii, gdzie umiejscawia całą akcję. Oprócz sielskiego klimatu i ogromnej dawki tanecznych klimatów, w swojej powieści porusza bardzo ważne kwestie. Pojawia się tutaj problem zaufania, zdrady i szczęścia. Bohaterowie zostają wystawieni na próbę, muszą dokonywać wyborów między tym co myślą a tym co czują. Ciężkie decyzje i ogromna dawka uczuć emanują na czytelnika, wywołując liczne emocje. Historia jest bardzo wciągająca, a sama fabuła pozostaje w pamięci. Osobiście książkę oceniam na 9/10. "Tancerz" czeka na Was w Taniaksiazka.pl.

5 komentarzy:

 1. Pojechałabym sobie do Hiszpanii. To musi być ciekawa książka.

  OdpowiedzUsuń
 2. I znów blogger pokazał Twego posta z opóźnieniem. Zastanowię się nad powyższą lekturą, mam ostatnio ochotę czytać wszystko :-) . Pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabuła może zainteresować wiele osób, ale okładka? kojarzy mi się z reklamami składu budowlanego, na których, nie wiadomo czemu są gołe panienki w kasku budowlanym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hiszpania jest piękna, recenzja ciekawa, ale książka nie dla mnie... Mam wrażenie, że fabuła trochę za bardzo bazuje na banałach i utartych schematach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przychodzę z rewizytą, a recenzja książki zachęca do sięgnięcia po nią. Jestem też książkoholikiem, więc będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)