wtorek, 26 października 2021

AVON - czy warto być konsultantką?

 Rok akademicki rozpoczął się pełną parą. Powrót na uczelnię był zaskakujący dla wielu osób. Wszyscy spodziewali się, że zajęcia ponownie będą zdalne. Tymczasem, większość z nich (albo wszystkie) odbywa się stacjonarnie. Sporo osób musiało przez to zrezygnować z pracy, zmienić miejsce zamieszkania i tryb życia. Warto więc zastanowić się nad inną formą dorabiania sobie, którą wam dziś przybliżę. Jesteście ciekawi? Zapraszam do przeczytania. 

Jak już możecie zauważyć, dzisiejszy wpis jest o firmie Avon. Wiele osób kojarzy tę markę i pewnie nie raz spotkało się z pojęciem konsultantka Avon. Często na serwisach społecznościowych pojawia się taka propozycja. Nikt jednak nie mówi, jak to wygląda od wewnątrz. Co daje taka praca? Jak ona przebiega? Czy jest w ogóle opłacalna?

Konsultantką Avon może zostać tak naprawdę każdy. Wystarczy wypełnić prosty formularz i otrzymuje się pakiet katalogów i próbek kosmetyków na start. Następnie przechodzimy tak naprawdę do samego procesu zamówienia. Możemy wybrać interesujące produkty dla siebie, czy też zaprezentować bliskim katalog i zebrać od nich zamówienie. Jako konsultantka Avon, przy każdym zakupie otrzymuje się specjalną ofertę. Są to zarówno rabaty, jak i produkty w atrakcyjnych cenach. Zniżka, jaką można uzyskać wynosi aż do 45%. Wszystkie kosmetyki otrzymuje się przesyłką, w dowolnie wybrane miejsce. 

Co ciekawe, oprócz wspomnianych ofert, mamy okazję także uzyskać super gadżet praktycznie za darmo. Wystarczy zrealizować kilka kampanii i można dostać np. ekspres do kawy. 

Konsultantka Avon to idealna praca dodatkowa. Ogromnym plusem jest tutaj fakt, że nie ma żadnych limitów. Możesz zamówić jeden produkt, albo dziesięć. Bez granicy cenowej, lecz za to z rabatem. Dodatkowo nie trzeba kupować regularnie. Można składać zamówienia kiedy się chce. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych strat, jedynie zyski. 

Co sądzicie o pracy jako konsultantka Avon? Może któraś z Was podjęła już taką pracę? Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis przedstawił Wam nieco więcej o firmie. Niebawem przygotuję dla Was wpis z recenzją kosmetyków z poniższego zdjęcia... Jesteście ciekawi? Śledźcie uważnie stronę!

#Carolina

4 komentarze:

 1. Na pewno można sobie dorobić będąc taką konsultantką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam konsultantką kilkanaście lat, ale już się w to nie "bawię". Jest tyle innych, ciekawszych i lepszych kosmetyków

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy post dla Pań Karolino :) Swego czasu znałem wiele konsultantek, było o tych kosmetykach głośno. Serdecznie pozdrawiam :) Miłego studiowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o takich sposobach na zarobek, ale osobiście myślę że bardzo trudno byłoby mi się odnaleźć w takiej formie :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)