sobota, 7 sierpnia 2021

"Bodyguard. Wbrew zasadom" - Ada Tulińska

"Odkąd ojciec Lidii odniósł wielki finansowy sukces, nie musi się ona martwić o swoją przyszłość. Stworzyła idealny wizerunek samej siebie i kurczowo się go trzyma – zbudowała wokół siebie mur, który chroni ją przed światem. Na innych patrzy z góry – zwłaszcza na służbę i pracowników ochrony, których zapewnił jej ojciec. Jednym z jej ochroniarzy jest Cichy, tajemniczy mężczyzna, który bardzo broni dostępu do swojej prywatności. Jego milczenie ma głębokie podłoże, związane z misją wojskową, którą odbył."
Lidia to bogata dziewczyna, pracująca na siebie wizerunkiem, trzymająca na dystans innych. Swoich pracowników i służbę traktuje z góry, nie zważając na nic. Nie spodziewa się jednak, że wszystko wróci do niej ze zdwojoną mocą...

Cichy to jeden z pracowników ochrony u Lidii. Mężczyzna ma dość traktowania służby przedmiotowo, ale postanawia przemilczeć ten temat. Jego cierpliwość zostaje wystawiona na próbę w momencie, gdy dziewczyna pośredniczy jako tłumacz w rozmowie przyjaciółki i Cichego. Zmienia wówczas treść zdań, zmieniając ich znaczenie. To, co później nastąpi, może jednak zmienić wszystko... 

Ada Tulińska stworzyła bardzo gorący romans połączony z mrocznym klimatem. Pojawia się tutaj zderzenie dwóch światów, które może zajść naprawdę daleko. Erotyzm przebija z każdej strony, a emocje są nieporównywalne. Nutki pikanterii dodaje relacja głównych bohaterów, która zmienia się diametralnie. Władcza Lidia odchodzi w cień, a spokojny Cichy pokazuje drugie oblicze. Fabuła została tak skonstruowana, że przyciągnie nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Akcja toczy się bardzo szybko, nie pozwalając na dłuższe analizowanie sytuacji. Wydarzenia toczą się jedno po drugim, ciągle zaskakując czytelnika. Tutaj nie ma miejsca na nudę, emocje wznoszą się na najwyższy poziom. 

"Bodyguard. Wbrew zasadom" to historia, o której nie da się zapomnieć. Bardzo dobrze napisany erotyk, z ogromnym klimatem. Autorka zadbała o czytelnika, tworząc nie tylko ciekawą fabułę, ale także dbając o przyjemny odbiór powieści. Pomógł w tym z pewnością styl pisania, który nie pozwala na odłożenie lektury na bok. Osobiście książkę oceniam na 9/10. Jest idealną powieścią na wieczór. Znajdziecie ją w kategorii Bestsellery (klik). "Bodyguard.Wbrew zasadom" na Taniaksiazka.pl już od 21 zł. 

6 komentarzy:

 1. Ciekawie przedstawiłaś tę książkę. Jednak na razie nie dla mnie. Pozdrawiam. Miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że to taki dobry erotyk z klimatem. Lubię takie powieści.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno nie czytałam dobrej książki z tego rodzaju. Tytuł zapamiętam, może dam jej szansę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog! Mam nadzieję, że jeszcze długo będziesz go prowadzić, bo mało jest ciekawych blogów :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuję się zainteresowana tym tytułem. świetna recenzja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Autorki jeszcze nie znam, ale wiem, że to niejedyna jej książka. Może zacznę od tego tytułu. :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)