środa, 7 października 2020

Osłodź sobie życie, czyli czekoladki Hazelnut Passion.

Słodycze to coś, co uwielbia praktycznie każdy. Są idealną przekąską na poprawę humoru, czy także bez okazji. Przeważnie, najchętniej sięgamy po czekoladę. Nasze preferencje co do smaku są różne, lecz chętnie testujemy nowości. Stąd też, w dzisiejszym poście przybliżę Wam pewną nowość - czekoladki Vobro Hazelnut Passion. Może akurat zainteresują kogoś z Was, a ich smak stanie się Waszym ulubionym?

Firma Vobro specjalizuje się w wyrobach czekoladowych. W swojej ofercie mają liczne produkty, które na co dzień z pewnością kojarzycie ze sklepów. Są producentami m.in. czekoladek Frutti di Mare.

Hazelnut Passion to najnowsza propozycja firmy, która dopiero wchodzi na rynek. Smak ten to połączenie mlecznej czekolady, kremu orzechowego oraz orzecha laskowego. Brzmi smakowicie, prawda?

Dzięki uprzejmości firmy Vobro miałam okazję przetestować tę pozycję wraz z najbliższymi. Otrzymałam kilka sztuk bombonierek, które zniknęły w mgnieniu oka. Próbując czekoladek, nie spodziewałam się niczego spektakularnego. Jednak, już po pierwszym gryzie, poczułam miłe zaskoczenie. Połączenie dużego orzecha laskowego z otaczającym go kremem, jest po prostu genialne. Słodkie, rozpływające się w ustach. Do tego lekko twardsza otoczka z czekolady, dodająca smaku. Idealna. 

Co do samego produktu, opakowanie zawiera dziewięć czekoladek. Zostały one zapakowane w zielone sreberko, w pudełko tego samego koloru. Nie jest ono zabezpieczone folią, lecz za pomocą wewnętrznej wkładki oraz lekkich nacięć (perforacja), do prostego rozpakowania. Prostota wykonania sprawia, że produkt staje się elegancki, pasujący do każdej okazji. Warto wspomnieć, że opakowanie jest nawiązaniem do linii Cherry Passion, Tak jak w poprzednim przypadku, na samym opakowaniu króluje główny składnik czekoladek, w podkreślonym otoczeniu. Banderola świąteczna jest łatwa do usunięcia, przez co prezent sprawdzi się nie tylko na święta.

Moim zdaniem jakość wykonania czekoladek stoi na wysokim poziomie. Jako miłośniczka czekolad orzechowych, mam niejednokrotnie spore wymagania co do tego typu produktów. Hazelnut Passion spełniło je w 100%, idealnie trafiając w moje gusta. Z pewnością zagości na moim stole niejednokrotnie, a ich smak wkradnie się w łaski wielu osobom. 

A wy? Mieliście okazję już spróbować tych czekoladek?

#Carolina

4 komentarze:

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)