czwartek, 3 sierpnia 2017

Gdzie kupić ramki? Ekologiczne produkty od ArtePoint.pl

Kilka dni temu dostałam przesyłkę od sklepu ArtePoint. Byłam przekonana, że w paczce znajdę zaledwie parę zwykłych ramek - nic szczególnego. Zawartość okazała się o wiele lepsza. Co znalazłam w mojej paczce? Jak oceniam produkty?

Muszę przyznać, że zdjęcia wywołuję od dawna. Robię to z obawy, przed ich przypadkowym skasowaniem. Przechowuję je wówczas w albumie, a kilka z nich umieszczam w ramkach. Dzięki uprzejmości sklepu ArtePoint otrzymałam multiramę 3D oraz 3 zwykłe ramki.

Zacznijmy może od zwykłych ramek 9x13. Wykonanie całości jest bardzo dobre, szybki zostały także odpowiednio zabezpieczone folią. Świetnie się prezentują, nie posiadają żadnych wad.

Następnym elementem przesyłki jest multirama 3D. Złożona jest z 6 ramek o wielkości 10x15.
Bez zdjęć nie wygląda za dobrze, jednak uzupełniona o wspomnienia przelane na papier zyskuje na wyglądzie. Po przypatrzeniu się, mogę stwierdzić, że wykonana jest solidnie i powinna służyć nam długie lata. Jedynym minusem jest dla mnie kolor. Ten, który otrzymałam nie jest w moim stylu. Nie przepadam za srebrem. Poza tym nie znalazłam żadnych minusów.
Warto wspomnieć, że produkty ArtePoint wytwarzane są metodą eco-solvent. Oznacza to, że produkty nie są szkodliwe dla środowiska, nie zagrażają ludziom i zwierzętom.
Różnego rodzaju ramki znajdziesz tutaj -> ArtePoint
A Ty? Znasz produkty tej firmy? Co sądzisz o używaniu ramek, jako elementu dekoracji?
#Carolina

6 komentarzy:

 1. A wiesz że nawet super wyglądają! :-) Sam robię sporo zdjęć i coś takiego jak ta multirama 3D by mi się przydało... Pozdrawiam cię serdecznie i w wolnej chwili zapraszam do siebie :-) www.stanislawgorny.blog.onet.pl choć adres powinnaś znać bo jestem twoim stałym czytelnikiem :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również wywołuję masę zdjęć - cudownie jest móc po latach otworzyć album z ukochaną osobą i po prostu powspominać dawne czasy patrząc na zdjęcia.
  Pozdrawiam
  Alexandra Drążek

  http://aldrazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze kupuję w Pepco, a taką dużą mam tą samą, tylko czarną, dostałam rok temu od przyjaciół :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)