czwartek, 24 września 2020

Miłość

Miłość zdarza się tylko raz. Bywa ulotna, ale i piękna. Dbając o nią, zapewniamy sobie wiele pięknych momentów, pełnych różnorodnych uczuć. Odpowiednio pielęgnowana daje poczucie bezpieczeństwa. Co jednak, gdy ją stracimy? Miłość ma wiele różnych znaczeń. U każdego człowieka ma inną definicję. Dla jednego jest to uśmiech ukochanej osoby rano, dla innej wsparcie bliskich. Nie ma na nią przepisu, ani sposobu. Albo jest, albo jej nie ma. Nic pomiędzy. Jeśli ją stracimy, czy warto o nią walczyć? Jeśli była prawdziwa, sama pokaże swoją moc. Jeśli nie - nie warto się tym zadręczać.
#Carolina

7 komentarzy:

 1. Śliczna figura!
  A czy miłość zdarza się tylko raz to nie wiem, jestem chyba jeszcze zbyt młoda by to stwierdzić

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyglądasz. Świetne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie napisane choć ja uważam, że miłość nie zdarza się tylko raz :) Chyba, że każda nasza miłość jest pierwszą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda. Gdy po pierwszym nieudanym związku jesteśmy zdruzgotani sądząc że to była miłość prawdziwa. Gdy mija jednak trochę czasu a my poznajemy tą jedyną i na zawsze osobe uświadamiamy sobie że ta pierwsza nie była prawdziwą miłością :)
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm czy prawdziwa miłość zdarza się jeden raz? Warto tu przytoczyć słowa piosenki, że każda miłość jest pierwsza i piękna, ale kiedy spotkamy tą właściwą osobę, to staje się najważniejsza z pośród tych poprzednich. Choć zaczynam coraz bardziej wątpić w to, że jeszcze w tym zepsutym świecie istnieje i że ją spotkam.

  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś już walczyłam o związek, który finalnie skończył się po 6 i pół roku. Czy było warto? I tak i nie. Było warto - bo wiele mnie to nauczyło. Nie warto, bo przez to ominęło mnie wiele w życiu.
  Miłość może być piękna, ale pod warunkiem, że obie osoby chcą, by taka była.
  Śliczna dziewczyna z Ciebie ^_^
  Pozdrawiam! ♥
  https://myslacszeptem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)