piątek, 23 czerwca 2017

Czy Twój chłopak jest...?!

Jakim typem osobowości jest Twój chłopak? Zazdrośnik, poligamista, miłośnik broni a może alfons? Kilka dni temu do moich rąk wpadła książka Wydawnictwa Kaktus pt: "Jak rozpoznać czy Twój chłopak jest antychrystem?". Muszę szczerze przyznać, że sam tytuł bardzo mnie zaciekawił. Uznałam, że warto się nią podzielić, gdyż jest to zupełnie inny rodzaj dzieła, niż te spotykane na co dzień.

Jak sam opis wskazuje, książka stworzona została w typie poradnika i zawiera różne typy mężczyzn, wraz z krótkimi opisami cech. Dzięki niej możemy dopasować naszego chłopaka do danej grupy. Warto dodać, że autorka używa w tym celu lekkiego języka, ironii, a także licznych nawiązań. Pod cechami możemy znaleźć również porady. Publikację polecam szczególnie osobom w związkach, mających dystans do rzeczywistości.

Moja ocena? Przeglądając książkę zauważyłam kilka zalet i wad.
Plusy:
- duży wybór typów osobowości
- na końcu książki znajdują się pojedyncze cechy, które składają się na dane typy
- cena (w internecie ok. 10 zł)
- możemy się pośmiać
Minusy:
- niektóre opisy są totalnie bezsensowne

Czy warto? 
To już zależy od was samych :)

Oprócz książki otrzymałam również propozycję przeglądu sukienek ze sklepu Zaful. Tym razem moją uwagę przykuła midi bodycon dress. Wybrałam kilka perełek, które z pewnością zwrócą i Twoją uwagę. Uważam, że dopasowane sukienki są niezwykle seksowne i pasują na każdą okazję. Długość midi świadczy natomiast o elegancji, jak i orientowaniu się w modzie. Co wybrałam?
 klik

Podsumowując... Jeśli poszukujesz sukienki wartej swojej ceny, serdecznie zapraszam do obejrzenia tych, które podałam wyżej. Myślę, że nie będziesz zawiedziona! Poza tym, jeśli poszukujecie ciekawego bikini, koniecznie zajrzyjcie tutaj:
red bikini (klik)
floral bikini (klik)

#Carolina

1 komentarz:

  1. Z tego typu książkami jest jak z testami w kolorowych gazetach,lepiej nie brać ich do końca na poważnie. Żeby poznać człowieka naprawdę potrzeba długich lat,taka jest prawda,żadne książki i poradniki nie pomogą,jeśli człowieka nie słuchamy i nie obserwujemy dość dokładnie...A co gorsze ludzie się zmieniają,lub grają kogoś kim nie są... Pozdrawiam cię serdecznie i w wolnej chwili zapraszam do siebie www.stanislawgorny.blog.onet.pl :-)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)