sobota, 4 lutego 2017

Q&A - pytania i odpowiedzi #1

Jakiś czas temu poprosiłam Was o zadawanie mi pytań. Ku mojemu zdziwieniu, pojawiły się przeróżne zagadnienia, od najprostszych, bezsensownych, kończąc na poważnych, dość kontrowersyjnych tematach.
W dzisiejszym poście odpowiem jedynie na kilkanaście prostych pytań. Trudniejsze zostawię na oddzielne wpisy, gdzie dowiecie się dokładnie co sądzę na dany temat.

1. Co zainspirowało Cię do pisania na blogu?
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Myślę, że główną inspiracją była chęć dzielenia się swoimi przemyśleniami z innymi, a także możliwość spróbowania czegoś nowego.
2. Miałaś kiedyś momenty, w których chciałaś go zamknąć?
Szczerze mówiąc, tak. Miałam nawet kilka "kryzysów", lecz na szczęście dość szybko zrozumiałam, co jest dla mnie ważne. Myślę, że każdy blogujący przeżył choć jeden moment zawahania.
3. Spróbuj opisać siebie w czterech słowach?
Uczuciowa, optymistka, towarzyska, pomocna
4. Lubisz jak chłopak ma kaloryfer?
Bardzo lubię :3
5. Kiedy tobie (.)(.) urosły?
Co za pytanie XD Szczerze mówiąc nie wiem, nie zwracałam na to uwagi... Urosły i tyle :v
6.Co wolisz? : Instagram ,snapchat czy facebook?
Zdecydowanie snapchat
7. Najlepsze wspomnienie z 2k16?
Ciężko wybrać jedno wspomnienie z całego roku. Z pewnością jednym z ulubionych jest komers. Faworytem jest jednak dzień - 26.11... O tym może innym razem, za długa historia na dzisiejszy wieczór.
8. Co chciałabyś robić w przyszłości, masz swój wymarzony zawód?
Myślałam jakiś czas temu o dziennikarstwie, albo zajęciu się fotografią "na poważnie". Koniec końców, ostateczną decyzję podejmę za około 2 lata.
9. Masz jakieś swoje hobby? Swoje ulubione zajęcie? Jakieś nietypowe zainteresowania?
Od dziecka interesuję się fotografią. Uwielbiam wybierać się na zdjęcia z kimś, a później wieczorami siedzieć i zajmować się obróbką. Niestety, ostatnio nie mam za dużo czasu, aby zająć się swoim hobby.
10. Czy uważasz się za szczęśliwą osobę ??
Hmm.... Myślę, że tak. Wbrew pozorom cieszę się z tego, co mam oraz doceniam osoby, które są przy mnie. Poza tym, staram się spełniać marzenia i plany, co powoduje, że jestem szczęśliwa.
11. Czy zdarzyło ci się przyjść ubrana do szkoły tak samo jak jakaś inna osoba z twojej szkoły?
Nie zauważyłam takiej sytuacji :)
12.Jesteś za eutanazją? bo jak na ciebie patrzę to jestem za taką do 18 roku życia
Ups, kto Ci kazał patrzeć? Nie chcesz, nie musisz ;*
13. Co daje Ci najwięcej radości?
Z pewnością sytuacje, gdy mogę komuś pomóc. Widząc szczęście danej osoby, od razu czuję się dużo lepiej.
14. zauważyłam ostatnio, że dzieci rzeczywiście sa w dorosłości odzwierciedleniem swoich rodziców i często maja ich wady, których całe życie starali się wyprzeć. Zgadzasz się ze mną?
Trudne pytanie. Myślę, że dzieci są bardzo podobne zachowaniem do rodziców, jednak nie wszystkie. Dużo zależy od tego, jak zostały wychowane i w jakim towarzystwie się "obracały". Życie kształtuje każdego indywidualnie, lecz tak jak powiedziałaś, często upodabniają się do ojca/matki.
15.kogo fotografujesz ?
Najczęściej są to znajomi, z którymi znam się bardzo długo.
16.  Co sądzisz o przyjaźni damsko- męskiej ?
Ile ludzi, tyle opinii... Z doświadczenia wiem, że taka przyjaźń istnieje i jest dużo lepsza niż normalna. Zawsze można się poradzić, pośmiać i wyżalić. Nikt nie jest zazdrosny, a dane osoby cieszą się, bo mają siebie. Niestety, najczęściej okazuje się, że jest to jedynie #friendzone.
17. czego kobiety najbardziej zazdroszczą facetom ?
Braku okresu, heh
18. Opisz swoje życie w 3 słowach
Nieprzewidywalne, szczęśliwe, uczuciowe
19.Lubisz z kimś gadać o swoich problemach czy też na własną rękę je rozwiązywać ?
Zależy, przeważnie staram się sama rozwiązywać.
20. Na co poświęcasz najwięcej czasu?
Zdecydowanie spotkania ze znajomymi.

A Ty? Jak odpowiedział(a)byś na te pytania? Jeśli masz jeszcze jakieś, zadaj w komentarzu, z przyjemnością odpowiem :)
#Carolina

5 komentarzy:

 1. Jakbym miała opisać siebie w czterech słowach były by dokładnie takie same jak Ty napisałaś! Super post :D
  http://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Spotkania ze znajomymi to najlepiej spędzony czas. :D

  www.piankaofstyle.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. co byś powiedziała na temat tego czy życie każdego człowieka jest ważne, nawet w momencie kiedy on sam wątpi w jego wartość i co byś powiedziała osobie jeżeli od tego co powiesz zależało by życie tej osoby (co powiedziałabyś osobie, która (zachodzi taka możliwość) za chwilę zamierza się zabić i tylko ty mogłabyś ją jakoś od tego pomysłu odebrania sobie życia oddalić)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężkie pytanie, przede wszystkim sądzę, że życie każdego z nas jest bardzo ważne. Każdy z nas ma wiele do przeżycia, żyje nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Owszem, niejednokrotnie zdarzają się niemiłe sytuacje, kiedy wątpimy w jego wartość... Myślę jednak, że zamiast zadręczać się tym, jakie mamy beznadziejne, bezwartościowe życie, należy przetrwać trudne momenty i doczekać lepszych chwil. Fakt faktem, może to trochę zająć, lecz taki moment na pewno nastąpi. I właśnie wtedy, gdy będziemy szczęśliwi, poznamy prawdziwą wartość naszego istnienia.

   Co powiedziałabym? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, gdyż każdy człowiek potrzebuje indywidualnego podejścia i rozmowy. Zdarzyło się dość niedawno, że miałam tego typu rozmowę z pewną osobą... Było ciężko, lecz zamierzony efekt osiągnęłam. W każdym razie, nigdy nie odmówiłabym pomocy, wręcz przeciwnie - starałabym się pomóc i pokazać, ile warte jest życie. Kończąc, jeśli ktoś potrzebuje pomocy, zawsze może się do mnie zgłosić, czy to anonimowo (tutaj, e-mail, czy ask) lub prywatnie (fb).

   Usuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)