poniedziałek, 19 stycznia 2015

#Dzień 1: Lista 10 ulubionych...

Hey :)

W tym miesiącu także biorę udział w wyzwaniu blogowym na www.senmai.pl . 
Dzisiaj tematem jest "Lista 10 ulubionych...", ja postanowiłam, że napiszę o moich ulubionych stronach internetowych. Zapraszam do czytania ;)

1. Facebook
"Zjadacz" czasu, na którego uwielbiam wchodzić. To właśnie przez niego najczęściej kontaktuję się ze znajomymi. 

2. Blogger
Cóż tu dużo mówić? Jest to po prostu świetny serwis umożliwiający nam łatwe blogowanie. 

3. Besty
Przeglądanie Bestów to dla mnie sposób na wyluzowanie się i zabicie nudy. Uwielbiam, wieczorem przed snem przejrzeć zabawne obrazki, gify czy przemyślenia.


4. Bezużyteczna
Wiedza Bezużyteczna, mimo iż jest nam zbędna, to jednak czasem może przydać się w życiu. Przeglądanie Bezużytecznej jest dla mnie idealnym sposobem na zabicie nudy.

5. e-konkursy.info
Uwielbiam konkursy! Na tej stronie są prawie wszystkie, a na dodatek posegregowane są na kategorie (konkursy Facebook, fotograficzne, lokalne itd.). Dzięki tej stronie zaoszczędzam sporo czasu. Polecam każdemu konkursowiczowi ;)

6. YouTube 
Bardzo znany serwis internetowy, pełen muzyki i filmów. Uwielbiam oglądać vlogi, słuchać muzyki, więc ten serwis jest dla mnie idealny. Kto nie lubi YT?


7. ipla.tv
Jesteś w szkole/pracy a Twój ulubiony serial właśnie leci w telewizji? Nic straconego, możesz go obejrzeć zaraz po przyjściu do domu. Ipla jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Często z niej korzystam, dzięki niej nie przegapię żadnego odcinka.

8. aktualnekonkursy.pl
Kolejna stronka z konkursami, tym razem są one trochę inne, niż te na stronce e-konkursy, tutaj mamy podział na kategorie (konkursy literackie, plastyczne, fotograficzne, promocyjne, edukacyjne, filmowe itd.).
Strona warta polecenia, jednak minusem jest dla mnie rzadkie dodawanie konkursów (w porównaniu do innych konkursowych stron).

9. Temysli.pl
Stronka z przemyśleniami oraz inspirującymi cytatami. Codziennie przeglądając ją zastanawiam się "co by było, gdyby...". Strona skłania mnie do przemyśleń, inspiruje mnie, pozwala mi się wyluzować. Polecam, tym którzy nie znają ;) 


10. op.pl
Poczta. Ja korzystam z Poczty Onetu. Dzięki niej kontaktuję się z innymi blogerami, firmami czy choćby nawet przesyłam coś znajomym. Tę stronę odwiedzam codziennie. 


To tyle ;)
Jutro najprawdopodobniej nie będzie wpisu wyzwaniowego lecz inny :) O czym? Zaglądajcie tutaj jutro, a się dowiecie.

Proszę o wypełnienie ankiety z prawej strony ---->
#Carolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)