wtorek, 18 sierpnia 2015

ABC mojego stylu. Moje modowe życie - recenzja

Siema!

Właśnie kilka godzin temu wróciłam znad morza. Kolonie były świetne, myślę, że mogę śmiało uznać je, za najlepsze w moim życiu. Podczas mojej nieobecności odwiedził mnie listonosz z przesyłką od wydawnictwa Kaktus. Paczka zawierała 3 książki, ale dzisiaj przybliżę wam jedynie jedną z nich. Pozostałe dwie zobaczycie w najbliższym czasie w postach.
Dobra, przejdźmy do rzeczy.


Książka, którą otrzymałam nosi tytuł 'ABC mojego stylu'. Muszę szczerze przyznać, że zastanawiałam się początkowo nad zamówieniem jej, sądząc, że będzie to coś w stylu nudnego poradnika. Po otrzymaniu jej, byłam mega zaskoczona <pozytywnie!>. Ta 144-stronna książka to zabawa, ale jednocześnie miejsce, gdzie możemy śmiało, bez obaw opisywać i tworzyć swój własny styl.
Dodatkowo zawiera także porady, dzięki czemu możemy odnaleźć się w świecie mody. Jedyną rzeczą, która mi się w niej nie podoba, jest to, że w niektórych momentach przypomina zadania ze znanej serii "Zniszcz ten dziennik".
Stanowczo i rzetelnie oceniam tę książkę na 8.5/10. Jestem przekonana, że spodoba się ona każdej nastolatce (i nie tylko!).
"ABC mojego stylu. Moje modowe życie" możecie znaleźć już za 15,90 zł w księgarniach empik.A Ty? Słyszałeś kiedyś o tej książce?
#Carolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)