Współpraca/Cooperation

Cześć! Dzień dobry!
Z tej strony Karolina, autorka tego bloga od samego początku - czyli już około 10 lat! Przez te kilka lat wydarzyło się tutaj wiele, blog stopniowo przechodził przez różne etapy. Obecnie myślę, że jesteśmy w najlepszej formie, a ja dzielę się z czytelnikami wszystkim tym, "co w duszy mi gra".
Chętnie podejmę się wszelkiego rodzaju współprac, które są zgodne ze mną. Do tej pory miałam przyjemność współpracować przy różnych projektach, zarówno odzieżowych, kosmetycznych, książkowych, jak i charytatywnych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, poniżej kilka informacji. 

Podstawowe informacje:
- Wyrażam swoją rzetelną opinię na temat danej rzeczy. Jeżeli coś mi nie odpowiada - piszę o tym. Nie przyjmuję propozycji współprac, gdzie wymuszane jest wystawienie pozytywnej oceny. Jestem szczera z czytelnikami. 
- Post umieszczam dopiero po dokładnym przetestowaniu. Na początku współpracy ustalamy satysfakcjonujący dwie strony termin. 
- Nie podejmuję się recenzji produktów na podstawie próbek/mini produktów.
- W przypadku recenzji książek - czytam praktycznie wszystkie gatunki. Jedynym wyjątkiem jest fantastyka, nie jest mi z nią po drodze. 
- Preferuję książki papierowe, choć zdarza mi się raz na dłuższy czas sięgnąć po ebooka. 

Skontaktować się ze mną można przez:
If you want to contact me, you can do it by:

e-mail: konkarolina@op.pl

or my instagram: justsmilex333 
Staram się odpisywać na bieżąco/I try to reply up to date.


3 komentarze:

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)