niedziela, 21 stycznia 2024

Przegląd strony BERLOOK

Witajcie moi drodzy :) 
W ostatnim czasie nieco brakowało tutaj luźniejszych postów o różnorodnej tematyce. Pojawiło się więcej recenzji, choć w głowie mam multum innych tematów, które chciałabym poruszyć. W niedługim czasie pojawią się m.in. propozycje filmów na wieczór, seriali, przemyślenia czy też luźne posty. Oczywiście, recenzji książek również nie zabraknie. Chętnie wysłucham także Waszych propozycji, może chcielibyście, by poruszyć konkretny temat? Dajcie znać w komentarzach! Tymczasem dziś zapraszam Was do przeglądu strony Berlook.com. 

Strona ta, oferuje szeroki wybór odzieży, w szczególności strojów kąpielowych. Dziś mam dla Was kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się na tegoroczne lato. Choć jest dopiero początek roku, warto rozejrzeć się już teraz, gdyż przesyłki zza granicy docierają z większym zapasem czasowym. 

Top - klik  Bottom - klik 
Top - klik  Bottom - klik

Swimwear - klik
Swimwear - klik 

Powyższe propozycje to zaledwie kilka pozycji ze sklepu. Do przeglądu wybrałam dość basicowe opcje. Stroje dostępne są w różnych kolorach, a rozmiary można dobrać oddzielnie dla góry i dołu. Co sądzicie o moich wyborach? Zdjęcia pochodzą ze strony Berlook.com

#Carolina

6 komentarzy:

 1. Muszę zajrzeć na tę stronę. Może znajdę jakiś fajny kostium.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne kostiumy, szczególnie ten ostatni czarno biały przypadł mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znałam wcześniej tej strony, wiedzę, że ładne kostiumy tam są 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne te stroje,tylko z figurą trochę gorzej 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Przychodzę z rewizytą, więc rozejrzę się chwilę, choć przyznam, że te stroje już mi się podobają. Zajrzę na tę stronkę, może coś wpadnie mi w oko. Pozdrawiam i dziękuję za komentarz na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)