czwartek, 3 grudnia 2020

"Wyjdź za mnie, kochanie" - Krystyna Mirek

"W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia Darska zamierza prześcignąć świat w stworzeniu dla swojej ukochanej wnuczki Mariki idealnego wesela. Ma jednak wrażenie, że nikt nie docenia jej starań. Myli się. Doświadczony złodziej, dla którego napad na jej dom będzie ostatnim spektakularnym skokiem życia, podsłuchuje ją i, owszem, bardzo ceni. Dosłownie i w przenośni. Przyszła teściowa Mariki ma swoje podejrzenia, dwa razy narzeczony uciekł jej sprzed ołtarza i nie zamierza dopuścić do tego, by w czasie ślubu jej syna cokolwiek poszło nie tak. Pilnuje młodych na każdym kroku. Podobnie jak reszta starszego pokolenia. Wszystko wydaje się pod kontrolą.


Do czasu, gdy w najmniej odpowiednim momencie pojawi się miłość."

"Wyjdź za mnie, kochanie" - bestseller, to najnowsza powieść autorstwa Krystyny Mirek. Autorka w ciekawy sposób przedstawia ślubne perypetie. Bohaterów tworzy nietuzinkowo, obdarzając ich mocnymi charakterami. Postacie są zróżnicowane, a każda z nich ma znaczący udział w powieści. Główną rolę odgrywają dwie rodziny. Rodzina przyszłej panny młodej, która pragnie wystawnego wesela, oraz rodzina jej wybranka, obawiająca się uroczystości. Z uwagi na nieprzyjemne doświadczenia matka pana młodego pilnuje wszystkiego, aby uniknąć rozczarowania. Czy jej się to uda? Przekonajcie się sami! 

Krystyna Mirek stworzyła przyjemną historię, pełną dobrego humoru. W swojej opowieści przedstawia losy Mariki, przyszłej panny młodej. Na jej drodze pojawiają się różne myśli, wątpliwości i osoby... Czy kobieta zdecyduje się mimo to na ślub? "Wyjdź za mnie, kochanie" to książka pełna emocji, od której wręcz bije pozytywna energia. Kryminał miesza się z komedią, tworząc niezapomnianą przygodę. Klimat jest namacalny, a czytelnik nie jest w stanie oderwać się od lektury. Powieść jest miłą odskocznią od codzienności, pozwalającą zapomnieć o problemach. Zdecydowanie polecam i oceniam ją na 9/10. Z pewnością spodoba się wielu czytelnikom."Wyjdź za mnie, kochanie" znajdziecie na Taniaksiazka.pl.

#Carolina

4 komentarze:

 1. Autorki nie znam. Raczej rzadko czytam książki polskich autorów, ale muszę przyznać, że tutaj mnie naprawdę zaciekawiłaś i chyba po nią sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też autorki nie kojarzę, ale myślę, że książka by mi się spodobała. Ostatnio mam ochotę na leniwe romanse. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nim wspomniałaś że książka ma w sobie sporo humoru miałam takie oho skoro teściowa szykuje wesele i to jeszcze gdy narzeczony zwiał jej dwa razy sprzed ołtarza będzie ciekawie haha
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ją w planie czytelniczym! :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)