czwartek, 24 grudnia 2020

"Pretty Reckless" - L. J. Shen

"Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych sposobów na ich wydanie.Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy. Ona zabrała mu wszystko, co kochał, i na czym mu zależało.

Teraz przyszła pora na zemstę.

Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie, a rodzice Darii już zadbali o to, aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”, ale i synem.

A to znaczy, że ma bardzo dużo czasu, aby zamienić życie Panny Idealnej w piekło. Tak jak ona zrobiła to z jego życiem."

Jak to jest zamieszkać ze swoim wrogiem? Z osobą, która w przeszłości tak bardzo wpłynęła na nasze obecne życie... W takiej sytuacji znaleźli się Daria oraz Penn. Ich losy po kilku latach znów się łączą, tym razem zostają zmuszeni do zamieszkania pod jednym dachem. Lubicie książki dla kobiet? Jeśli tak, koniecznie musicie poznać tę opowieść!

"Pretty Reckless" to historia zaliczana do książek kobiecych. Opowiada o losach dwóch zupełnie różnych osób, które są zmuszone do zamieszkania razem. Czy to się uda? Autorka, L.J.Shen tworzy fabułę pełną zwrotów akcji, nieprzewidywalną. Bohaterów dopracowuje bardzo dobrze, choć są momenty, gdy ich zachowanie nieco denerwuje czytelnika. Akcja rozwija się dość szybko, wywołując masę emocji. Historia została napisana prostym stylem, jest przyjemna w odbiorze. Całość oceniam na 7/10. Mimo, iż lektura podobała mi się, nie porwała mnie do tego stopnia, aby przyznać wyższą ocenę. W porównaniu do innych romansów, wychodzi dość przeciętnie. "Pretty Reckless" znajdziecie na Taniaksiazka.pl

#Carolina

6 komentarzy:

 1. Bardzo lubię takie książki dla kobiet, więc to coś dla mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka będzie na mojej liście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo ale mnie zaciekawiło. Będę szukać tego tytułu

  OdpowiedzUsuń
 4. Paradoksalnie książki typowe dla kobiet nigdy nie przypadają mi do gustu, ale ta była naprawdę dobra!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niedawno dostałam te książkę od przyjaciółki na urodziny. Świetna lektura, polecam każdej dziewczynie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka i tematyka idealna dla mnie. Zapisuje i przy okazji sprawdzę ofertę księgarni

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)