środa, 28 września 2022

Zaplanuj swoje studia

Życie studenckie jest nieco chaotyczne, wypełnione po brzegi terminami projektów, aż ciężko je dobrze rozplanować. Terminy gonią, do tego nieuchronnie zbliża się sesja, a na dodatek budżet wydatków przekracza nasz portfel... Z pomocą przychodzi firma Ogarniamsie.pl, która w swojej ofercie posiada kalendarze i planery studenckie. Jesteście ciekawi co zawierają? Zapraszam na recenzję!

Asortyment sklepu jest szeroki. Osobiście rozważałam zamówienie jednego z dwóch planerów. Kusił mnie planer na kołowrotku oraz typowo książkowy. Ostatecznie, postawiłam na drugi rodzaj. Książkowy planer studenta wybrałam z dostępnego motywu. Mój wybór padł na typowo jesienny klimacik, lasów i mgły. Kojarzy mi się on z górami, z taką odskocznią od codzienności. W ofercie natomiast był także motyw delikatnych kwiatów oraz zieleni. Każdy planer posiada gumkę, która chroni go przed otwieraniem. Estetyczne wykonanie pozwala cieszyć oko, a pozłacany rok dodaje elegancji.

Co do samej zawartości, jestem pod dużym wrażeniem. Planer posiada naprawdę wszystko! Każdy miesiąc jest dobrze przedstawiony. Na początku jest cały miesiąc, następnie rozdzielony zostaje na tygodnie. Dzięki temu nie trzeba przeglądać każdej kartki, wystarczy spojrzeć na pierwszą stronę miesiąca. W ten sposób możemy zaznaczyć ważne dla nas dni, a następnie w planie tygodnia opisać je szczegółowo. Dzięki temu szybko i sprawnie rozwiążemy wszystkie kwestie. Do tego, aby ułatwić planowanie budżetu, pojawiają się wstawki pomagające rozplanować wydatki. Istnieje miejsce, gdzie możemy rozpisać ile i na co wydajemy, a także rozplanować oszczędności. Kontrola nad wydatkami pozwoli troszkę lepiej gospodarować pieniędzmi, a także odłożyć na drobne przyjemności.

Na plus zasługują również dodatki takie jak plan zajęć, przedmioty czy też oceny. Absolutnym hitem jest natomiast miejsce do rozpisana sesji. Ile razy zapomniało się o jakimś zaliczeniu? Ile razy nie było się pewnym terminu, albo dowiedzieliście się tuż przed? Dzięki tej wkładce można rozpisać co się dzieje i kiedy, a także zaplanować naukę. Podobnie jest w przypadku projektów, które znalazły także swoje szczególne miejsce. Na samym końcu planera możemy rozpisać swoje pomysły, które potem zrealizujemy. 

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Niejednokrotnie ciężko było mi zorganizować swój czas, połączyć naukę z przyjemnościami, co mam nadzieję zmieni się dzięki planerowi. Jako że w tym roku będę pisać pracę inżynierską, dużym ułatwieniem będzie do mnie możliwość rozpisania terminów oraz wstępnych planów. Strasznie podoba mi się także sam wygląd planera, idealnie dobrany do mnie. 

Planer Studenta od Ogarniamsie.pl znajdziecie tutaj. Jeśli bylibyście chętni na zamówienie kalendarza lub planera studenckiego, wraz z firmą Ogarniamsie.pl przygotowaliśmy dla Was 10% zniżki na zamówienia złożone w dniach 30.09-02.10.2022. Udanych zakupów!

KOD: carrrolina10#Carolina

6 komentarzy:

 1. Pięknie wydane. W czasie swoich studiów korzystałem z nieco podobnych, był też czas, że sam ręcznie robiłem podobne sobie ;-). Pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny planer. Lubię wszelkie notesy, zeszyty itp. Przydają mi się w pracy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Planer jest dobry nie tylko dla studentów.

  OdpowiedzUsuń
 4. W naszym szybkim życiu takie planery są bardzo pomocne. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. Może być to bardzo przydatny gadżet, szczególnie patrząć na obecne tempo życia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy artykuł, gratuluje współpracy!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)