niedziela, 1 lutego 2015

Strony konkursowicza?

Hej ;)

Zauważyłam ostatnio, że dużą popularnością cieszą się posty z moimi wygranymi. Z pewnością wielu z Was zastanawia się gdzie znajduję te wszystkie konkursy, w których wygrywam. Dzisiaj przedstawię Wam 5 stron z których korzystam szukając konkursów.

1.www.e-konkursy.info
Strona, która bardzo pomaga konkursowiczom. Można na niej pogrupować sobie konkursy, na te w których bierzemy udział, które nas nie interesują, czy choćby te, w których wygraliśmy. Konkursy są tutaj podzielone także na kategorie: aktualne, fotograficzne, lokalne, non stop, z nagrodami gwarantowanymi, smsowe, promocyjne, na blogach, facebookowe oraz zakończone. Na stronie znajduje się także forum, gdzie można np. pochwalić się swoimi wygranymi.
2. www.aktualnekonkursy.pl
Na w/w stronie wybierane są najlepsze konkursy, w których warto brać udział. Posegregowane są na 8 kategorii: nadesłane, plastyczne, fotograficzne, literackie, filmowe, edukacyjne, promocyjne, inne. Bardzo lubię tę stronę i często na nią zaglądam. Polecam!
Przykładowe konkursy z tej strony:
plastyczne
filmowe
literackie

3. www.sledzimykonkursy.pl
Tym razem mamy nieco inny podział konkursów. Na tej stronie dzielimy je zarówno na kategorie (fotograficzne, smsowe itd.)  jak i na nagrody, które są w nich do wygrania.
Prościej - chcesz wygrać laptop, klikasz z prawej strony tag "laptop" i wyskakują Ci same konkursy, gdzie można go wygrać.
Przykładowe konkursy, do wygrania:
aparat
telefon
samochód4. www.nagroland.pl
Młodsze rodzeństwo, kuzyni czy jakieś inne maluchy także mogą brać udział w konkursach! Na tej stronie znajdują się konkursy przeznaczone dla rodziców i dzieci. Wystarczy zrobić zdjęcie dziecka w danym temacie, kupić coś, lub zgłosić rysunek dziecka do konkursu.
Przykładowe konkursy z tej strony:
Rysunek dziecka
Zdjęcie
K. Promocyjny

5. Facebook
Zjadacz czasu też ma swoje zalety. To właśnie na nim organizowana jest masa konkursów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Przykład 1
Przykład 2
Przykład 3
A Wy? Bierzecie udział w konkursach?
Jeśli tak, to z jakich stron korzystacie?
Zapraszam na fp bloga KLIK
#Carolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz i obserwacja przywołuje na mojej twarzy uśmiech :)